Actueel

Al het Heger nieuws in een oogopslag.

Nu bekijken

Heger buitendienst

Hier vindt u de contactgegevens van onze buitendienst medewerkers in de Benelux, Duitsland, EU en wereldwijd. Neemt u gerust per telefoon of email contact met hen op.

Heger buitendienst Benelux

Heger buitendienst Benelux

 Zuid Nederland
Tony Cattoir
Tel. +31 631 574769
tony.cattoir@heger-edt.nl

 Noord Nederland
Johan van Brenk
Tel. +31 615 322631
jvb@heger-edt.nl

 België en Luxemburg
Stephane Kempeneers
Tel. +32 471 027314
stephane.kempeneers@heger-edt.nl

Key Account

 Duitsland, EU en wereldwijd
Jimmi Taybi

Tel. +49 173 9296675
jt@heger.com

Vuurvast en Industrie

 Duitsland, EU en wereldwijd
Stefan Finke
Tel. +49 173 9296664
stefan.finke@heger-edt.de

Heger buitendienst Duitsland

 PLZ 20-29 | 30-31 | 38
Torsten Miethke
Tel. +49 173 9296673
torsten.miethke@heger-edt.de

 PLZ 40-49 | 50-59 | 66
Robert Chaumet
Tel. +49 173 9296668
robert.chaumet@heger-edt.de

 PLZ 32-37 | 60-69 | 70-71 | 737 | 740-749 | 75 | 76 | 97-99
Sven Retzlaff
Tel. +49 173 9296665
sven.retzlaff@heger-edt.de

 PLZ 01-04 | 06-09 | 10-19 | 39
Walter Grünwald

Tel. +49 173 9296667
walter.gruenwald@heger-edt.de

 PLZ 72 | 77-79
Sven Wilhelm 
Tel. +49 173 9296669
sw@heger.com

 PLZ 730-736 | 744-746 | 80-89 | 90-96
Christian Ludwig
Tel. +49 173 9296671
christian.ludwig@heger-edt.de